Prírodné kúpalisko s termálnou vodou, 4 tenisové dvorce, volejbalové ihrisko v areáli kúpeľov. Súčasťou kúpeľného domu sú sauna, bazén a fitness centrum. Pešie a cyklotúry do okolia, vychádzky po tzv. „srdiečkových“ trasách. V zime zjazdové a bežecké lyžiarske trate v strediskách Zvolen-Kráľová, Sliačska dolina, Krížna-Turecká, Sielnica-Brestová, Nízke Tatry (Tále, Chopok), Poľana, Donovaly, Králiky, Skalka.
Rybolov, športová streľba vo Zvolenskej slatine, jazdecký areál v Mičinej, vyhliadkové lety v Očovej.

Exkurzie -  historické banské mestá Kremnica a Banská Štiavnica, Zvolenský zámok s kráľovskou sieňou, Vlastivedné múzeum s archeologickými expozíciami, historickým nábytkom, hodinami, sklom, porcelánom a ľudovým odevom, Pustý hrad z 13. storočia, Borová hora - Arborétum Technickej univerzity vo Zvolene s 1200 druhov ruží a kaktusáriom.
Banská Bystrica, metropola stredného Slovenska,  Pamätník – Múzeum Slovenského národného povstania, Stredoslovenské múzeum, Literárne a hudobné múzeum, Štátna opera, Bábkové divadlo, Hvezdáreň na Vartovke a mnohé galérie umenia.
Harmanecká jaskyňa, železnička Hronsek s jedinečným artikulárnym kostolom z roku 1725 a drevenou zvonicou z dreva bez použitia jediného klinca.
Antol  - kaštieľ obklopuje rozsiahly lesopark s jazierkom, kaskádami, vodopádom, umelou jaskyňou a akvaduktom.

Sliačske kultúrne leto -  symfonické koncerty, hudobné a spevácke programy za účasti domácich a zahraničných umelcov, Zámocké hry zvolenské, Akademický Zvolen letná súťažná prehliadka študentských folklórnych súborov z domova i zo zahraničia, folklórne ľudové slávnosti pod Poľanou
(mesiac júl) prehliadka domácich i zahraničných folklórnych ľudových súborov v amfiteátri v Detve

Vzdialenosti
Sliač  -  medzinárodné letisko Tri duby, charterové lety, aerotaxi

Sliač - Bratislava  196 km
Sliač  - Banská Bystrica  16 km
Sliač – Poprad   133 km
Sliač – Košice   225 km
Sliač – Viedeň  270 km
Sliač – Budapešť  165 km

Náš tip
Komplexná kúpeľná liečba na 21 dní je to najlepšie riešenie pre vaše zdravie. 

slovenskyрусски