Celý areál kúpeľov je na 16 ha zeleného parku so vzácnymi drevinami. V kúpeľnom parku je tenisové ihrisko s umelým povrchom, volejbalové ihrisko, chodecký a bežecký okruh, v areáli kúpeľov nové relaxačné centrum s telocvičňou, posilňovňou, saunou, fitnes a hydromasážnou vaňou. Do okolia Smrdák smerujú cykloturistické trasy. Na recepcii hotela Centrál je požičovňa bicyklov a kolieskových korčulí. V kinosále hotela Centrál sa pravidelne premietajú domáce a zahraničné filmy. V okresnom meste Senica je letná plaváreň a v blízkosti vodná nádrž Kunov.
Každoročne v máji sa v Smrdákoch koná otvorenie letnej kúpeľnej sezóny s koncertmi, trhom umeleckých remesiel, prehliadkou historických vozidiel a ďalšími atrakciami.

Exkurzie
Obľúbené sú výlety do historického kráľovského mesta Skalica spojené s ochutnávkou miest vín v stredovekých pivniciach, na hrad Červený Kameň, do jaskyne Driny, do zámkov v Smoleniciach, Bojniciach a v Lednici (ČR), do malebného Beckova so zrúcaninami hradu, do kaštieľa a skanzenu v Strážnici, do moravského mesta Hodonín, do Piešťan a Trenčianskych Teplíc, ale aj exkurzie do väčších miest - Trnavy, Bratislavy či Viedne.

Vzdialenosti

Smrdáky - Bratislava 105 km
Smrdáky – Piešťany 60 km
Smrdáky - Praha 300 km
Smrdáky - Viedeň 136 km
Smrdáky - Budapešť 255 km
Smrdáky - Poprad 292 km

Náš tip
Ak chcete skutočne vidieť výsledky liečby „na vlastnej koži“ venujte si minimálne 21 dní pobytu. A nezabudnite ochutnať vynikajúci zákusok „smrdácku roládu“.
Priaznivci osviežujúcich masáží si prídu na svoje pri vyskúšaní medovej masáže či celotelovej osviežujúcej masáže.
Pre klientov je každoročne k dispozícii viacero špeciálnych pobytov - Valentínsky pobyt, Veľkonočný pobyt, Vinobranie a ďalšie - s bohatým sprievodným programom.

slovenskyрусски